Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fra Balholm i Sogn

Olje på lerret
70x80
Signert nede t.h.: Th Holmboe

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Tilslag NOK 11 500