Strøm, Charles W. (1886-1967)
Vårmorgen Kjøtta Flatdal 1944

Olje på lerret
58x48
Signert og datert nede t.h.: Charles W. Strøm-44.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet "Flatdal" på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 1 500–2 000