Kongsvold, Rolf (1903-1960)
Vinterdag Vågå 1945

Olje på plate
45x55
Signert og datert nede t.h.: Rolf Kongsvold-45

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 2 000