Hendriksen, Ulrik (1891-1960)
Den røde mølle

Olje på lerret
79x75
Signert nede t.h.: Ulrik Hendriksen

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 3 000–5 000