Vard, Finn(1890-1947)
Myren 1935

Olje på lerret
48x58
Signert og datert nede t.v.: Finn Vard-35.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 1 000

Tilslag NOK 800