Erichsen, Eyolf Nagell (1908-1979)
Landskap med gård

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: Eyolf Nagell Erichsen

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1941, kat.nr. 121.

Vurdering
NOK 800–1 000