Deberitz, Per (1880-1945)
Fra Italia

Olje på plate
28x36
Signert nede t.h.: P. Deberitz

Påtegnet med tittel på baksiden.

UTSTILT:

Bukowskis, Oslo og Horten, Borre Kunstforening 1991, kat.nr. 24.

Vurdering