Revold, Helge (1931-)
Smøgen 1983

Olje på lerret
70x90
Signert og datert nede t.h.: Helge Revold 83

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Galleri Finsrud, Drøbak 1984, kat.nr. 10.

Vurdering