Saenger, Hans (1937-)
Landskap med gård 1982

Radering, lysmål
26x34
Signert og datert nede t.h.: H. Saenger 82

Nummerert nede t.v.: 25/25. Påtegnet nede t.v.: E.T.

Vurdering
NOK 1 000