Rosseland, Jarle (1952-)
Landskap 1975

Olje på lerret
65x97
Signert og datert nede t.h.: J. Rosseland 75

UTSTILT:

Galleri Finsrud, Drøbak 1975, kat.nr. 20.

Vurdering