Fjell, Kai (1907-1989)
Komposisjon med kvinnefigurer

Olje på lerret
45x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: 1962.

Vurdering

Tilslag NOK 25 000 med forbehold