Michelet, Johan Fredrik(1905-1984)
Ved Stueviken, Larkollen 1942

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: J. Fr. Michelet 1942

Påtegnet med noe utydelig tittel på baksiden, på blindrammen: Ved Stu(?)evigen, Larkollen.

Vurdering