Rom, Per(1903-1985)
Sommersol 1936

Pastell på papir, lysmål
30x47
Signert og datert nede t.h.: Per Rom 1936

Signert og påtegnet med tittel på baksiden.

Pariser-utstillingen 1937. Utstillingen "Vi kan", Oslo 1938.

Vurdering