Grøstad, Terje (1925-2011)
Kveldskog 1982

Litografi, lysmål
40x51
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1982

Nummerert og påtegnet nede t.v.: 129/250 Eget trykk. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 2 000