Winge, Sigurd (1909-1970)
Morgen 1957

Radering, lysmål
43x59
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -57

Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste.

Vurdering

Tilslag NOK 11 000