Printz, Lars(1889-1968)
Høstsol i Frognerparken

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: L. Printz-

Signert, datert 1932, og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Blomqvist 1934.

Vurdering