Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1964

Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -64

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Tilslag NOK 14 500