Rumohr, Knut(1916-2002)
Treet 1982

Olje på lerret
67x86
Signert og datert nede t.v.: Knut Rumohr -82

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 7 000