Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Båtberging

Litografi, lysmål
40x29
Signert nede t.h.: Espolin Johnson-

Nummerert nede t.v.: 100/180. Fra 1978.

Vurdering

Tilslag NOK 10 000