Juul, Ole (1852-1927)
Tømmerfløting

Olje på plate
17,5x27
Signert nede t.h.: Ole Juul.

Påtegnet på baksiden av platen med dedikasjon og stedsbestemmelse: Motivet er fra Elverum.

Vurdering
NOK 1 500–2 000