Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Fisk 1968

Serigrafi, lysmål
44x53
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -68.

Nummerert nede t.v.: XXVI/XXX. Påtegnet nede t.v.: Serigrafi.

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Tilslag NOK 1 200