Jørgensen, Knut (1937-1991)
Orfeus 1988

Etsning, lysmål
19x25
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1988

Nummerert nede t.v.: 12/30. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 1 500