Bye, Roar Matheson(1895-1987)
Høstskisse 1934

Olje på plate
26x32
Signert og datert nede t.h.: R. M. Bye 1934

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: R. M. Bye 1934. "Höstskisse".

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Tilslag NOK 1 700