Impressions from Nature 1982-83
Olje på lerret
160x180
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 82 83
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: nr. 7. Impressions from Natur 160x180 cm. Weidemann 1982-83.
Gruenebaum Gallery, New York.
Vurdering
NOK 350 000
Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00