Salgsutstilling

Auksjon lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Impressions from Nature 1982-83

Olje på lerret
160x180
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 82 83

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: nr. 7. Impressions from Natur 160x180 cm. Weidemann 1982-83.

UTSTILT:

Gruenebaum Gallery, New York.

Auksjonert lørdag 16. april 2005 kl 16:00

Vurdering
NOK 350 000