Olje på lerret
75x55
Signert og datert nede t.v.: Jacob Sømme 88.
NOK 32 000
Olje på lerret
75x55
Olje på lerret
80x104
Signert og datert nede t.h.: J. Aunvik 81
Olje på lerret
95x150
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1908.
Akryl på lerret, oppklebet på flere plater
120x120
som fremstår som relieffer. Signert og datert nede t.v.: Bowen 1972
Olje på lerret
46x55
stol Signert nede t.v.: Per Krohg
Olje på lerret
202x284
Usignert
Blyant og akvarell på papir, lysmål
33x50
Signert nede t.h.: Th. Kittelsen.
Olje på lerret
160x180
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 82 83
Olje på lerret
53x78
Signert og datert nede t.h.: Morten - Müller. 75.
Akvarell på papir, lysmål
42x27
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen 1913.
Olje på lerret
150x110
Signert nede t.h.: Michael Casford
Olje på lerret og collage
185x178
Påtegnet med tittel nede t.v.: The saw has five blades
Olje på lerret
202x161
Signert og datert nede t.h.: J Rian 74
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen. 24.
Olje på plate
51x65
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -40
Olje på lerret
101x150
Signert og datert nede t.v.: W. Wetlesen 94
Olje på lerret
100x190
Signert og datert nede t.v.: Hansteen München 1879
Olje på lerret
100x125
Signert og datert oppe t.v.: Karsten -24