Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Dall, Hans(1862-1920)
Fra Odense

Olje på lerret
84x110
Signert og datert nede t.h.: -Hans Dall- 1911-

Dansk kunstner.

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00