Olje på lerret
57x65
Signert og datert nede t.h.: Alf Lundeby 1919
NOK 25 000–35 000
Olje på lerret
57x65
Olje på lerret
142x102
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Gerhard Munthe. Ulvin. 1918.
Olje på plate
55x50
Signert og datert nede t.v.: Dørnberger. 1915.
Olje på plate
43x60
Signert og datert nede t.h.: 1921. Dørnberger.
Olje på lerret
55x76
Signert nede t.v.: Th Holmboe.
Olje på lerret
61x80
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Radering, lysmål
35x50
Signert i platen nede t.h.: Sohlberg. Signert og datert nede t.h.: Harald 1926
Fargelitografi
67x73
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917. Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg.
Pastell og akvarell på papir, lysmål
67x77
Olje på lerret
54x68
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -10
Olje på lerret
88x80
Signert og datert nede t.h.: A. Kavli. 20.
Olje på lerret
56x70
Signert og datert nede t.h.: R. Th: 11
Olje på lerret
61x73
Signert og datert nede t.v.: S. F. Jønsson 1920
Olje på plate
53x65
Signert og datert nede t.v.: Michelet 46
Olje på lerret
70x67
Signert oppe t.v.: Haalke
Olje på lerret
62x48
Signert og datert nede t.h.: Helga Ring Reusch 1914
Olje på lerret
51x60
Signert og datert nede t.v.: Helga Ring Reusch 1918
Olje på lerret
66x51
Signert og datert nede t.h.: WW 1904
Olje på lerret
81x59
Signert og datert nede t.h.: Krantz -22
Olje på lerret
52x77
Signert nede t.h.: B. Folkestad.
Olje på lerret
65x80
Olje på lerret
57x85
Signert og datert opp t.v.: Bernh. Folkestad 1900.
Olje på lerret
65x95
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1901.
Olje på lerret
100x110
Signert nede t.h.: H. Haakö.
Olje på lerret
94x133
Signert og datert nede t.h.: Arne Kavli -13-
Olje på lerret
46x53
Signert og datert nede t.v.: Karsten -15
Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. E 32
Olje på plate
32x41
Antagelig sekundær signatur nede t.v.: Th E
Olje på lerret, oppklebet på plate
28x33
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R. Th 23
Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: R. Th
Olje på lerret
75x65
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R. Th. 30
Olje på lerret
38x50
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby Roma 1929
Olje på lerret
53x66
Signert nede t.h.: BRL
Olje på lerret
72x60
Dobbeltsignert nede t.v. og t.h.: BRL
Olje på lerret
100x81
Signert nede t.h.: T.T.
Olje på lerret
80x73
Signert og datert nede t.v.: A. K. 15
Olje på lerret
90x121
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 07
Olje på lerret
84x110
Signert og datert nede t.h.: -Hans Dall- 1911-
Olje på lerret
38x39
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Hans-Dahl. 1910 Vetlefjorden
Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.v.: Thv. Torgersen. 1921.
Olje på lerret
80x68
Signert og datert nede t.h.: J Rian 49
Olje på plate
92x73
Signert og datert nede på midten: Storstein. -49 -50
Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.v.: AE 50
Olje på lerret
54x59
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter -52
Olje på lerret
58x71
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -17
Olje på lerret
61x73
Signert og datert nede t.h.: Thorvald Erichsen. 30.
Olje på lerret
80x97
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: Joronn Sitje - 34-
Olje på lerret
65x60
Signert nede t.h.: R. Th
Olje på lerret
46x54
Signert og datert nede t.h.: R. Th 41
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: R. Th 30
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: R. Th 34
Olje på lerret
59x49
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 77
Olje på lerret
80x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 80
Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1931
Olje på lerret
116x82
Signert og datert nede t.h.: J. Rian 34
Olje på plate
39x32
Signert nede t.v.: J Rian
Olje på lerret
64x79
Signert og datert nede t.v.: Storstein -45
Olje på lerret
54x65
Usignert
Olje på lerret
41x33
Signert og datert nede t.v.: -Tangen 51
Pastell på papir, lysmål
36x29
Signert nede t.h.: EHJ.
Pastell på papir, lysmål
58x46
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 47
Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Olje på lerret
65x82
Signert og datert nede t.h.: Hoff 1960.
Olje på lerret
90x98
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 85
Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.v.: Aulie 60
Olje på lerret
78x98
Signert nede t.h.: Lie-Gjemre
Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.v.: J Rian 80
Olje på lerret
101x82
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: M. Moly 49
Olje på lerret
77x97
Signert og datert nede t.h.: J. Knoff. 76-77
Olje på lerret, montasje
Diam.: 74 cm; 180x100
Signert og datert nede t.h.: Eikaas -69-
Olje på lerret
117x92
Signert nede t.h.: Nerdrum
Olje på lerret
68x76
Signert og datert nede t.h.: Hans Ødegaard 1916.
Olje på lerret
68x76
Signert og datert nede t.v.: Ole Mæle 40
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -43
Olje på lerret
73x92
Signert nede t.h.: A. Schultz.
Olje på lerret
47x54
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz -17.
Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz -.39.
Olje på lerret
46x58
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz 32
Olje på lerret
86x101
Signert nede t.v.: RK
Olje på plate, collage
30x53
Signert nede t.v.: Jakob Weidemann.
Olje på lerret
54x54
Signert og datert nede t.h.: 64 JJ
Akryl på plate
97x80
Signert og datert nede t.h.: David Een (Sture) 04
Akvarell, lysmål
51x71
Signert og datert nede t.h.: Jo Stang 80
Olje på lerret
125x175
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr 66
Blyant og tusj på papir
35x48
Signert nede t.h.: Th. Kittelsen.
Olje på lerret
59x72
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Harald Sohlberg Kristiania 92. Påtegnet nede t.v.: "Solskin" erindring til min kjære søster Gyda fra maleren.
Olje på lerret
27x31
Signert og datert nede t.h.: J Frich 1846
Olje på papir, oppklebet på lerret
20,5x27,5
Signert og datert nede t.h.: JDahl d 20. juni 1832.
Olje på lerret
49x64
Usignert
Olje på plate
22x29
Signert og datert nede t.v.: Balke 1851
Olje på plate
47x58
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Balke 58?
Olje på lerret
32x42
Signert og datert nede t.v.: CA Printz. 1862
Olje på lerret
57x86
Signert nede t.h.: P. Thurmann. Chr. 68
Olje på lerret
73x101
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad
Olje på lerret
50x79
Signert nede t.h.: Reinholdt Boll.
Olje på lerret
76x95
Signert nede t.h.: A Normann
Olje på lerret
73x127
Signert og datert nede t.v.: W Barth 93.
Olje på lerret
44x73
Signert og datert nede t.h.: Nils Hansteen 1893
Olje på lerret
96x60
Signert nede t.h.: Smith-Hald
Olje på lerret
151x85
Signert og datert nede t.v.: Otto Sinding München 1883-
Olje på papir, oppklebet på lerret som er oppklebe
22x28
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold 1853.
Olje på papir, oppklebet på papp
41x34
Signert, utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: A. Askevold 1868
Olje på mahognyplate
39x52
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 67.
Olje på mahognyplate
34x47
Signert og datert nede t.h.: .Morten.Müller 1876
Olje på lerret
109x93
Signert nede t.h.: Heyerdahl.
Olje på lerret
82x106
Signert og datert nede t.h.: Morten - Müller. Df 1857
Olje på lerret
25x43
Signert nede t.h.: N. Ulfsten
Olje på lerret
33x58
Signert nede t.h.: N. Ulfsten.
Olje på lerret
153x110
Signert og datert nede t.v. (på podiet): Peters 79.
Olje på lerret
74x84
Signert og datert nede t.h.: Vinc St-Lerche 76
Olje på lerret
90x142
Signert nede t.h.: Axel Ender-
Pastell, lysmål
44x66
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow 90.
Olje på plate
51x62
Signert nede t.v.: C Krohg
Olje på lerret
50x80
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel
OIje på plate
29x44
Signert nede t.h.: G Wentzel
Olje på plate
42x52
Signert nede t.v.: Otto Sinding.
Olje på lerret
36x65
Signert og datert nede t.v.: F C 84
Olje på lerret
80x151
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1896
Olje på lerret
17,5x23
Signert og datert nede t.v.: RT 92
Olje på plate
30x39
Signert og datert nede t.h.: G Wentzel 90.
Olje på lerret
36x80
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe -1898.