Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Munthe, Gerhard (1849-1929)
Landskap med to gutter ved bekk, Ulvin 1918

Olje på lerret
142x102
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Gerhard Munthe. Ulvin. 1918.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 150 000