Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Dørnberger, Karl (1864-1940)
Fra Son, vinter 1921

Olje på plate
43x60
Signert og datert nede t.h.: 1921. Dørnberger.

Påtegnet: no 2, og datert 1921 på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 500