Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Kongelf, Gudrun(1909-1987)
Komposisjon 1971

Olje på plate
20x99
Signert og datert nede t.h.: G. Kongelf. 71.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 2 000