Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Kongelf, Gudrun (1909-1987)
Komposisjon 1971

Olje på plate
20x99
Signert og datert nede t.h.: G. Kongelf. 71.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering