Kongelf, Gudrun(1909-1987)
Komposisjon 1971
Olje på plate
20x99
Signert og datert nede t.h.: G. Kongelf. 71.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 000
Olje på plate
20x99
Vurdering