Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fra Åsgårdstrand 1890

Akvarell på papir, lysmål
40x58
Signert og datert nede t.v.: Th. Holmboe 1890.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000