Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Strandparti med fiskegarn
Akvarell på papir
18x25
Signert nede t.v.: HFG.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 5 500
Akvarell på papir
18x25
Signert nede t.v.: HFG.
Vurdering