Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Strandparti med fiskegarn

Akvarell på papir
18x25
Signert nede t.v.: HFG.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering