Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Heiberg, Astri Welhaven (1881-1967)
Portrett av Per Deberitz

Olje på lerret
53x46
Usignert

Angivelig.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering