Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Bøe, Frants (1820-1891)
Oppstilling med blomster

Olje på papir, oppklebet på lerret
27x35
Signert nede t.h.: F. Bøe

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 25 000