Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Brown, James Justin(1973-)
Oil Spot 1989

Litografi på oppdelt papir, oppklebet på papir
73x51
med lerretsstruktur
Signert og datert nede t.h.: James Brown 1989

Nummerert nede t.v.: 7/33. Påklistret papirlapp på forsiden: Librairie Militaire.

Vurdering
NOK 5 000–6 000

Tilslag NOK 4 000