Brown, James Justin(1973-)
Oil Spot 1989
Litografi på oppdelt papir, oppklebet på papir
73x51
med lerretsstruktur
Signert og datert nede t.h.: James Brown 1989
Nummerert nede t.v.: 7/33. Påklistret papirlapp på forsiden: Librairie Militaire.
Vurdering
NOK 5 000–6 000
Tilslag NOK 4 000