Holbø, Kristen(1869-1953)
Hovkinn, Vågå 1945
Olje på plate
53x65
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 45.
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 15 500
Olje på plate
53x65
Vurdering
NOK 10 000–12 000