Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Holbø, Kristen (1869-1953)
Hovkinn, Vågå 1945

Olje på plate
53x65
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 45.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 15 500