Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Interiør med hvilende kvinne 1890
Olje på plate
48x32
Signert og datert nede t.v.: 1890 T Holmboe
Vurdering
Tilslag NOK 7 500
Olje på plate
48x32
Vurdering