Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Interiør med hvilende kvinne 1890

Olje på plate
48x32
Signert og datert nede t.v.: 1890 T Holmboe

Vurdering

Tilslag NOK 7 500