Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Landskap med sti 1941

Olje på lerret
46x54
Signert og datert nede t.h.: R. Th 41

Vurdering
NOK 5 000–6 000