Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Enger, Erling (1899-1990)
Vinterlandskap 1971

Akvarell på papir, lysmål
21x29
Signert og datert nede t.h.: EE 71

Påtegnet på baksiden: Erling Enger 1971, samt påtegnet: 20.

Vurdering