Enger, Erling(1899-1990)
Landskap med åkre og trær
Akvarell på papir, lysmål
21x30
Signert nede t.h.: EE
Vurdering
Tilslag NOK 3 900
Akvarell på papir, lysmål
21x30
Signert nede t.h.: EE
Vurdering