Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Tveter, Kåre (1922-2012)
Første måneskisse

Akvarell på papir, lysmål
13x18
Signert nede t.h.: KT

Påtegnet med tittel nede t.v. Påtegnet på baksiden: Kåre Tveter "Første måneskinn" akvarell.

Vurdering