Johannessen, Jens(1934-)
Komposisjon med et ben 1974
Akvarell på papir
29x38
Signert og datert nede t.h.: JJ 74.
Påtegnet med dedikasjon nede t.v. Påtegnet på baksiden: 57.
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Tilslag NOK 2 500