Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)
Komposisjon med et ben 1974

Akvarell på papir
29x38
Signert og datert nede t.h.: JJ 74.

Påtegnet med dedikasjon nede t.v. Påtegnet på baksiden: 57.

Vurdering
NOK 3 000–5 000