Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Prehn, A.
Hønsegård

Olje på plate
26x31
Signert og datert nede t.h.: A. Prehn.

Tysk kunstner virksom på sent 18- tidlig 1900-tallet.

Vurdering

Tilslag NOK 7 000