Prehn, A.
Hønsegård
Olje på plate
26x31
Signert og datert nede t.h.: A. Prehn.
Tysk kunstner virksom på sent 18- tidlig 1900-tallet.
Vurdering
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
26x31
Vurdering