Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Olje på lerret
83x45
Signert nede t.h.: Eikaas
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 8 500
Olje på lerret
83x45
Signert nede t.h.: Eikaas
Vurdering