Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)

Olje på lerret
83x45
Signert nede t.h.: Eikaas

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 8 500