Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Eikaas, Ludvig (1920-2010)

Olje på lerret
83x45
Signert nede t.h.: Eikaas

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering