Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Kongelf, Gudrun (1909-1987)
Komposisjon 1957

Serigrafi, lysmål
45x32
Signert og datert nede t.h.: Gudrun Kongelf 1957

Nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 3/20.

Vurdering
NOK 2 000