Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Mangletre

Bemalt tre
L: 70 cm.
Datert: 1799

Utskåret med kronet speilmonogram C7, steilende løve med øks og blomster og bladverk. Håndtak i form av liggende løve.

Vurdering
NOK 5 000