Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Nerdrum, Odd (1944-)
Foreldre og barn

Litografi
63x75
Signert nede t.h.: Nerdrum

Nummerert nede t.h.: Ett av 110.

Vurdering

Tilslag NOK 13 000