Nerdrum, Odd(1944-)
Foreldre og barn
Litografi
63x75
Signert nede t.h.: Nerdrum
Nummerert nede t.h.: Ett av 110.
Vurdering
Tilslag NOK 13 000
Litografi
63x75
Signert nede t.h.: Nerdrum
Vurdering