Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00
Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Grønn katt

Litografi, lysmål
51x39
Signert nede t.h.: Eikaas

Nummerert nede t.v.: 4/200.

Vurdering

Tilslag NOK 1 900