Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fiskevær i Lofoten

Olje på lerret
64x97
Signert nede t.h.: A Normann

Påtegnet på plakett nede på rammen: "A. Normann: Lofoten. 1878". Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "München Motiv fra Lofoten".

Vurdering
NOK 70 000–90 000