Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Johannessen, Jens (1934-)
Et trøndersk firkløver 1980

Litografi, lysmål
66x55
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.

Nummerert nede t.v.: 91/100.

Vurdering
NOK 5 000