Johannessen, Jens(1934-)
Et trøndersk firkløver 1980
Litografi, lysmål
66x55
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.
Nummerert nede t.v.: 91/100.
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 3 700
Litografi, lysmål
66x55
Nummerert nede t.v.: 91/100.
Vurdering
NOK 5 000